Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

II Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

24 marca

Już po raz drugi Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego wraz Muzeum Wsi Lubelskiej i Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie organizuje Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy mieszkaniec województwa lubelskiego, którego praca zostanie zakwalifikowana przez miejscowy Urząd Gminy lub gminne instytucje kultury. Do udziału w konkursie szczególnie zapraszamy twórców ludowych, artystów plastyków, członkinie kół gospodyń wiejskich, a także dzieci i młodzież szkolną.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie przez właściwe starostwa powiatowe (z terenu województwa lubelskiego) prac konkursowych do dnia 24 marca 2020 roku wraz z prawidłowo wypełnionymi kartami zgłoszeniowymi, pocztą lub osobiście na adres: Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3, 20-010 Lublin.

Prace biorące udział w konkursie będą prezentowane na wystawie w Muzeum Wsi Lubelskiej od 31 marca do 5 kwietnia 2020 roku. 7.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 kwietnia 2020 roku o godzinie 13.00 podczas wydarzeń zwią-zanych z tradycjami Wielkiej Nocy organizowanych w Muzeum Wsi Lubelskiej.

Regulamin, szczegóły na stronie www.wok.lublin.pl

Szczegóły

Data:
24 marca
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie
Email:
info@wok.lublin.pl
Strona internetowa:
http://www.wok.lublin.pl

Miejsce

Muzeum Wsi Lubelskiej
al. Warszawska 96
Lublin, Lubelskie 20-824 Polska
+ Google Map
Telefon:
(81) 533-85-13
Strona internetowa:
http://skansen.lublin.pl