Ido Śwenta Źelgejnocy
Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na rodzinną imprezę wielkanocną pt. „Ido Śwenta Źelgejnocy”, która odbędzie się w niedzielę 26 marca 2017 r. w godzinach 11.00–16.00 w siedzibie muzeum, przy placu gen. J. Bema 8.









