Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tradycyjna Ozdoba Bożonarodzeniowa

31.12.20 / 08:0017:00

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi ogłasza nowy konkurs „Tradycyjna Ozdoba Bożonarodzeniowa”. Ozdabiacie swoje domy przed świętami? Wykonujecie sami lub w gronie rodzinnym ozdoby bożonarodzeniowe? Jeśli tak to zróbcie zdjęcie wyrobom, z których jesteście szczególnie dumni i wyślijcie je do nas. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą inne niż zwykle. Spędzane w mniejszym gronie, często w strachu o zdrowie swoje i najbliższych. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować z ozdabiania swoich mieszkań. Może właśnie przeciwnie – warto trwający już Adwent i długie, zimne wieczory wykorzystać na szczególnie uroczyste przygotowanie do świąt.

Celem nowego konkursu NIKiDW jest dokumentacja i popularyzacja zwyczaju własnoręcznego wytwarzania ozdób świątecznych. Tworzenie bombek, stroików i dekorowanie domu na bardzo długą tradycję. Zawsze było to źródłem radości, satysfakcji i dumy ze swoich umiejętności. Dziś taka działalność może mieć także działanie terapeutyczne i być sposobem na poprawę nastroju. Zapraszamy Was do nadawania swoim wnętrzom świątecznego charakteru i dzielenia się z nami efektami Waszych prac. Róbcie zdjęcia bombkom, łańcuchom, stroikom i innym ozdobom, które wyszły spod Waszych palców i wysyłajcie je na adres promocja@nikidw.edu.pl.

Zgłoszenia na zasadach opisanych w Regulaminie można wysyłać do 31 grudnia.

Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie: www.nikidw.edu.pl

* Zdjęcie główne: www.nikidw.edu.pl

Szczegóły

Data:
31.12.20
Godzina:
08:00–17:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Organizator

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie
Telefon:
+48 (22) 380 98 10
Adres e-mail:
sekretariat@nikidw.edu.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Online
Online
Online, Online
+ Google Map
Telefon:
Online