XXVII Konkurs „Górnośląskie kroszonki”
Muzeum Górnośląskie w Bytomiu serdecznie zaprasza mieszkańców województwa śląskiego do udziału w XXVII edycji konkursu na najpiękniejsze kroszonki – jaja zdobione tradycyjnymi i nowatorskimi technikami. Prace przyjmowane będą od 19 do 23 lutego br. w Muzeum Górnośląskim, a otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi 12 marca.

