Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konkurs „Wielkanocna Rewia Palm i Koszyczków”

9.04.21

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi ogłasza nowy konkurs „Wielkanocna Rewia Palm i Koszyczków”. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich, którzy kultywują tradycje i własnoręcznie wykonują Palmy Wielkanocne i ozdabiają koszyczki. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy sfotografować efekt swojej pracy i przesłać mailem do Instytutu. Na zwycięzców czekają nagrody.

Zarówno tworzenie palm jak i przygotowywanie do święcenia pokarmów są obecne w naszym kraju praktycznie od początków chrześcijaństwa. W tym roku po raz kolejny Święta Wielkanocne będą nieco inne niż zwykle.

Wciąż będzie nam towarzyszył lęk o zdrowie własne i najbliższych osób. Warto jednak pamiętać, że Wielkanoc to czas odrodzenia, nowej nadziei i zwycięstwa dobra nad złem i życia nad śmiercią. W tych trudniejszych czasach Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi zachęca do pogłębiania wiedzy na temat symboliki palm i koszyczków i wzięcia udziału w nowym konkursie.

Zgłoszenia według zasad opisanych w regulaminie można nadsyłać na adres: konkursy.promocja@nikidw.edu.pl do 9 kwietnia 2021.

Więcej informacji, regulamin i formularz konkursowy można znaleźć na stronie Organizatora: www.nikidw.edu.pl

Szczegóły

Data:
9.04.21
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi
Telefon:
+48 (22) 380 98 10
Adres e-mail:
sekretariat@nikidw.edu.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie
Krakowskie Przedmieście 66
Warszawa, Mazowieckie 00-322 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 (22) 380 98 10