Turniej Muzyków Prawdziwych – przedłużona rekrutacja

Filharmonia w Szczecinie czeka zgłoszenia do Turnieju Muzyków Prawdziwych. W tym roku na turniejowe zmagania zaprasza muzyków z Polski i Niemiec, którzy eksperymentują z muzyką tradycyjną. Rekrutacja została przedłużona do 4 sierpnia, a pula nagród to minimum 25 000 PLN.

Tegoroczny Turniej Muzyków Prawdziwych to EKSPERYMENT, Filharmonia w Szczecinie zaprasza więc muzyków, którzy eksperymentują – łączą muzykę tradycyjną z jazzem, rockiem, elektroniką czy muzyką klasyczną. Eksperymentalnie rozszerzono także zasięg Turnieju na tereny Euroregionu Pomeranii – do udziału zaproszone są więc zespoły i wykonawcy muzyki tradycyjnej z Polski i Niemiec.

Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze muzyków, których Filharmonia w Szczecinie zaprosi na przesłuchania. Jak co roku przesłuchaniom konkursowym będą towarzyszyć dodatkowe wydarzenia – warsztaty, jam session, koncerty oraz panel dyskusyjny.

Rekrutacja została przedłużona i potrwa do 4 sierpnia. Zgłaszać się można przez formularz zgłoszeniowy online w zakładce REKRUTACJA.

Tegoroczny Turniej Muzyków Prawdziwych odbędzie się w dniach 8-10 września 2023 w Filharmonii w Szczecinie.

Więcej na turniej.filharmonia.szczecin.pl.