Małopolska. Wakacyjne warsztaty na Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła

Fundacja NADwyraz wraz z regionalnymi Partnerami zaprasza do udziału w cyklu warsztatów i pokazów tradycyjnego rzemiosła. Warsztaty
odbywają się w okresie wakacyjnym w 3 miejscowościach Małopolski:
Podegrodziu, Pisarzowej oraz Sidzinie. Do udziału w warsztatach
zapraszamy w sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież, ale nie
tylko.

Organizując warsztaty, organizatorzy chcą zapewnić dzieciom i młodzieży ciekawy i wartościowy sposób spędzenia wolnego czasu podczas wakacji, a przede wszystkim, żywy kontakt z kulturą i twórcami ludowymi, naukę tradycyjnych rzemiosł i zdobycie wiedzy o lokalnym dziedzictwie.

Warsztaty będą prowadzone przez regionalnych twórców. W programie min. koronka klockowa, bibułkarstwo, malowanie na szkle, garncarstwo, rzeźba w drewnie, zwiedzanie tradycyjnej pasieki oraz nauka przygotowywania regionalnych potraw.

Udział w warsztatów jest bezpłatny, a potrzebne materiały zapewnia organizator. Zachęcamy do wcześniejszych zapisów, ilość uczestników jest ograniczona.

Program warsztatów i wszystkie szczegóły znajdą Państwo na plakatach oraz na stronach: www.szlakrzemiosla.pl oraz www.nadwyraz.pl

Projekt współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, realizowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej.

Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego.

Galeria »

Program warsztatów - Podegrodzie Program warsztatów - Pisarzowa Program warsztatów - Sidzina

Warsztaty tradycyjnego rzemiosła w Małopolsce – program warsztatów

TESTTT