Choinka: tradycyjna czy nowoczesna? [KONKURS]

Już za chwilę święta. Nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenie bez świątecznego drzewka, na który zawisną piękne kolorowe ozdoby. Dawniej wykonywane były z bibuły, słomy, kolorowego papieru, wydmuszek jaj czy orzechów. Obecnie co roku pojawiają się nowe wzory, trendy i zasady ubierania choinek.

Tradycyjne czy nowoczesne ozdoby choinkowe? Kupne czy własnoręcznie wykonane? Inspirowane sztuką ludową czy zgodne z tradycją obowiązującą w danym regionie?

Przygotowaliśmy dla Państwa świąteczny konkurs. Chcemy abyście pochwalili się swoimi choinkami i ozdobami. Zróbcie zdjęcie i wyślijcie do nas na adres: konkurs@kulturaludowa.pl. Zdjęcia opublikujemy na naszej stronie oraz profilu FB. Autorów najciekawszych zgłoszeń obdarujemy nagrodami (wydawnictwa książkowe dotyczące kultury i sztuki ludowej).

Zasady: wysyłamy jedno zdjęcie, podajemy imię, nazwisko, miejscowość z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w konkursie, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Konkurs trwa do 30 grudnia 2016 r.

ZOBACZ ZDJĘCIA

* Na zdjęciu: Tradycyjne ozdoby choinkowe, fot. Paweł Onochin