Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dziedzictwo kulturowe jako ważny element lokalnego i regionalnego rozwoju

6.03.19

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Liderem projektu t2i Technology Transfer and Innovation z Włoch w ramach realizowanego projektu “ARTISTIC” serdecznie zapraszają na konferencję pn. „Dziedzictwo kulturowe jako ważny element lokalnego i regionalnego rozwoju”, która odbędzie się w dniu 6 marca 2019 roku w Rzeszowie.

Konferencja otwiera akcje pilotażowe mające na celu wsparcie procesu wdrażania i rozwijania projektów kulturalnych o potencjale biznesowym oraz pomagające dopasować pomysły
z zakresu niematerialnego dziedzictwa kulturowego do oczekiwań potencjalnych inwestorów, łącząc w ten sposób aspekty kulturowe i marketingowe.

Konferencja skierowana jest do twórców, kontynuatorów działających na rzecz zachowania  niematerialnego dziedzictwa kulturowego, przedstawicieli organizacji i instytucji kultury z województwa podkarpackiego oraz osób i podmiotów zaangażowanych w działania w tym obszarze tematycznym.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 4 marca 2019 roku do godziny 12:00 na adres e-mail: kjarosz@rarr.rzeszow.pl, mkilian@rarr.rzeszow.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 017 8676214

Szczegóły

Data:
6.03.19
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A

Miejsce

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A